Permbledhje

I pozicionuar ne hyrjen veriore te qytetit te Fierit, ALBES Hotel eshte nje nga hotelet me arkitekturen me te spikatur te qytetit.

Dizajni ikonik i hotelit eshte nje nderthurje perfekte e stilit luksoz modern dhe komfortit maksimal. Hoteli ofron dhoma Standarte (me krevat tek apo dopio) dhe suita Deluxe te pajisura me TV High Definition, Minibar, WiFi falas & Parking privat falas.

Ju nevojitet dicka? Recepsionistet e hotelit do t’ju asistojne ne cdo kerkese brenda apo jashte kompleksit. Ata do te sigurohen qe qendrimi juaj te jete perfekt dhe pertej pritshmerive tuaja.

Sherbimet perfshijne rezervime ne hotele & restorante ne qytetet perreth, sherbim taksi drejt aeroportit e kudo tjeter brenda Shqiperise, informim mbi atraksionet e zones, sherbime lavanterie (kundrejt pageses), sherbime printimi dhe shume sherbime te tjera.

Dhomat Tona

Ne ju ofrojmë një eksperiencë të paharrueshme në hotelin tonë.
Ju mund të gjeni vendin ideal ku komoditeti bashkohet me shijen. Kënaqësia juaj është detyrimi ynë. Shijoni qëndrimin tuaj.

Deluxe Double Room

Krevati:

Krevat i madh dopio

Kapaciteti:

Për dy persona

Madhësia e dhomës:

25 m²

Pamja:
 • Pamje nga kopshti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga pishina

Deluxe Twin Room

Krevati:

Dy krevata tek

Kapaciteti:

Për dy persona

Madhësia e dhomës:

25 m²

Pamja:
 • Pamje nga kopshti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga pishina

Superior Double Room

Krevati:

Krevat dopio ekstra i madh

Kapaciteti:

Për dy persona

Madhësia e dhomës:

25 m²

Pamja:
 • Pamje nga kopshti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga lumi

Deluxe Suite

Krevati:

Krevat dopio ekstra i madh

Kapaciteti:

Për dy persona

Madhësia e dhomës:

25 m²

Pamja:
 • Pamje nga kopshti
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga oborri i brendshëm

Deluxe Triple Room

Krevati:

Tre krevata tek ose një krevat tek dhe 1 krevat i madh dopio

Kapaciteti:

Për tre persona

Madhësia e dhomës:

25 m²

Pamja:
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga mali
 • Pamje nga pishina

ALBES Hotel

Sherbimet

Ne ALBES hotel do te gjeni te gjitha sherbimet per ta bere sa me komod qendrimin tuaj.

Sistemi i mbikqyrjes

TV me ekran të sheshtë

24x7 Siguri

Mini Bar

Sistemi i zjarrfikjes

Parkim falas

Ajer i kondicionuar

Wifi falas

Rezervime

Per te rezervuar nje dhome kontaktoni tani ne numrin e meposhtem ose rezervoni ne booking.com