Permbledhje

Që prej fillimit tonë, vizioni dhe fokusi ynë ka qenë të ofrojmë shërbime me vlerë të lartë për klientët tanë me theks në komunikim dhe vëmendje në detaje.

Karburant ALBES ju sjell karburantin me te mire dhe cilësor për makinën tuaj. Ne e dime sa e rendesishme eshte karburanti per makinen tuaj dhe prandaj sigurohemi qe tju sjellim me te mirin dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Gjithashtu mund te pushoni ne Bar & Restorantin tone ndersa i jepni makines tuaj nje pastrim sa me profesional tek lavazhoja jone.
Udhetoni te qete e te sigurt me karburantin ALBES.

Sherbimet

Ne karburantin dhe lavazhon ALBES  do te gjeni te gjitha sherbimet per automjetin tuaj.

Karburant Cilesor

Sherbim profesional

Cmime te lira

Pastrim ne detaje

Fitues i disa cmimeve

Besueshmeri

24/7 hapur

Staf profesional