Permbledhje

Restoranti ALBES ju ofron shije, cilësi dhe lloje të ndryshme gatimi. Duke filluar me mesdhetare, evropiane, italiane, amerikane, greke, shqiptare etj. Ejani dhe provoni gatimet tona te prodhuara me mjeshteri nga shefat tane te guzhines.

Qe nga momenti i hapjes jemi perpjekur qe te japim maksimumin ne sherbim dhe profesionalizem. Rehatia dhe qetesia gjate nje vakti per klientet tane eshte nje qellimet tona kryesore.

Mund te rezervoni nje tavoline ose mund te uleni te Bar ALBES dhe te shijoni nje pije duke kaluar nje kohe te bukur nen shoqerine e miqve tuaj ne ambjentet tona.

Sherbimet

Ne ALBES Bar&Restorant do të gjeni shije, cilësi dhe rehatinë e duhur për të shijuar një vakt apo një pije me miqtë.

Kuzhinë Tradicionale & Moderne

Ambjent Komod

Shije e Garantuar

Koktejle Alkolike & Joalkolike

Staf Miqesor

Parkim Falas

Ajer i Kondicionuar

Wifi Falas

Rezervime

Per te rezervuar nje dreke ose darke me miqte tuaj kontaktoni ne adresat e meposhtme.